BURSA MAĞAZA ŞİRKET TEMİZLİĞİ
 Mağaza ve şirketler sahip oldukları sirkülasyon ve müşteri ziyaretleri sebebiyle temizliğin büyük önem taşıdığı kuruluşlardır. Mağaza ve şirketler arka ve ön taraflarının işleyişlerinin farklı doğaları nedeni ile farklı temizlik hizmet plan ve programları gerektirmektedir. Mağazanızın müşteriye görünen kısmının temizliği, müşteri memnuniyeti açısından son derece önemli bir konudur. Alışveriş ya da başka bir hizmet almak için mağazanıza gelen müşterilerin temiz ve şık görünümlü bir ortamdaki rahatlıkları size katma değer olarak geri dönecektir.

Mağazanızın cam temizliği, dış cephe temizliği, sert zemin temizliği, parke temizliği, eşya temizliği gibi bütün detayları ile komple olarak ele alınması gerekmekte ve profesyonel temizlik hizmetlerinde konusunda uzman ekibimiz ile ortaklaşa planlanarak düzenli bir temizlik hizmet programı oluşturulmalıdır.

Zincir ve butik mağazaların show room temizliği, yapılan ortan temizlik hizmet programı çerçevesinde aylık, haftalık, veya günlük olarak profesyonel temizlik personelimiz ile yapılmaktadır.
Şirketler gibi çalışanların ve müşterilerin iç içe geçtiği ortamlarda yapılacak olan temizliğin düzenli ve planlı olarak profesyonel temizlik personelimiz ile mevcut çalışma düzenini bozmadan titizlikle yapılmadan.

 

 
İlgili Aramalar : Bursa Ev Temizliği - Bursa Büro Ofis Temizliği - Bursa Halı Yıkama - Bursa Hastane Temizliği - Bursa Cam Temizliği
 
Ana Sayfa | Bursa Ev Temizliği | Bursa Ofis Büro Temizliği | Bursa Ofis Büro Temizliği | Bursa Havuz Temizliği | İletişim