BURSA EŞYALI DAİRE OFİS TEMİZLİĞİ
 Bursa Eşyalı Daire Ofis temizliği
, yaşamımızın neredeyse yarısının geçtiği mekanlarımızda tabiiki çok önemlidir. Ofis temizliği temizlik hizmetlerimizin en önemli bölümüdür. Ofisinizin, çalışırken göze güzel görünmesinin yanısıra temiz ve hijyenik olmasını da arzularsınız. Temizliği düzenli olarak yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artacağı gibi, sağlık açısından da hiç bir sorun yaşamazlar. Düzenli ofis temizliği yapılan ofis ve bürolarda kir ve mikrop barınmaz.

Meteor Temizlik Şirketi olarak, temiz ve sağlıklı bir ofiste çalışabilmeniz için, her türlü modern donanım ve eğitimli personel ile çalışıyoruz. Ofis temizliği ile ilgili her türlü probleminizi çözmeye hazırız.

Temizlik Mutfak, banyo, salon, balkon gibi dairelerin bütün kısımları ücretsiz keşif yapan konusunda uzman kadrolarımızca tespit edilir ve temizlik yapılacak daire ve ya ofisin büyüklüğüne göre temizlik yapacak profesyonel temizlik eleman sayısı tayin edilir.

Mutfaklarda, isteğe bağlı olarak dolaplar ve dolapların içleri detaylı olarak temizlenir. Lavabo, eviye, tezgah gibi günlük kullanımdaki yerler gıda güvenliği de göz önüne alınılarak hijyenik bir şekilde temizlenir.
Banyo ve tuvalet temizliğinde, mikrop olasılığı göz önüne alınarak bütün yüzeyler özenle ve dikkatle temizlenir ve dezenfekte edilir. Fayansların devamlı kullanım sonucu üzerinde meydana gelen ve görüntüsünü karartan kireç ve kir tabakası temizlenir.

Cam ve çerçevelerde ise iç ve dış yüzeyler leke kalmayacak şekilde profesyonel temizlik ekibimiz ile güvelik prosedürlerine bağlı kalarak detaylı olarak temizlenir. Balkonlarda dış ortamda maruz kaldıkları is, kir, pis gibi yüzey kirlerinden temizlenip ilk günkü haline getirilir.
Oda ve halılar müşterilerin vitrin, masa, koltuk gibi mobilyalarına özen gösterilerek detaylı bir şekilde profesyonel bir şekilde temizlenir.

 
İlgili Aramalar : Bursa Ev Temizliği - Bursa Büro Ofis Temizliği - Bursa Halı Yıkama - Bursa Hastane Temizliği - Bursa Cam Temizliği
 
Ana Sayfa | Bursa Ev Temizliği | Bursa Ofis Büro Temizliği | Bursa Ofis Büro Temizliği | Bursa Havuz Temizliği | İletişim